עיצוב משרדים

עיצוב משרדים – עיצוב ותכנון העסק והמשרד, בהתאמה למשאב האנושי

איך מעצבים סביבת עבודה מעוררת השראה כמנוף ליצירת פרודוקטיביות?

מקום העבודה הופך לא אחת לבית שני עבורנו, שם אנו שוהים לעיתים עד 10 שעות ויותר. לכן, חשוב שניצור מקום שנותן הרגשה נעימה, שימקסם את יכולותינו.

שהרי, תכנון נכון של משרדים ובתי עסק משפיע באופן ניכר על חווית העבודה של כולנו.

עיצוב מקצועי של חללים אלה, הכולל התייחסות לסביבת עבודה רווית גירויים , מגדיל את היעילות והתפוקה בעבודה ומשפר את איכות חייהם של העובדים והשוהים בה.

איך ניגשים לתכנון נכון של מרחב העבודה?

1. הגדירו תקציב ריאלי שתוכלו לעמוד בו: השאירו כ- 20% לחריגה. המחיר לשיפוץ נע 800 ל -4000 ₪ למ”ר. ההבדל טמון ברמת הגימור ואפיו.

2. תכננו חלוקת המבנה לפי צרכי החברה: חישבו על כל פרט ליצירת סביבת עבודה נוחה ופונקציונלית : מהו הצפי להעסקת עובדים נוספים? האם עדיפה ישיבה באופן-ספייס, או בחדרים אינטימיים? מהו סדר הישיבה של העובדים? חשוב לכלול! חדר ישיבות, מטבחון, אולי מתחם להתכנסות באווירה אחרת.

3. בחרו סגנון/ קונספט: חשבו על נושא שקרוב לעולם התוכן שלכם ותעופו לפנטזיות. טוקיו, אמסטרדם, אולי דווקא הים? מצאו מוטיבים שמייחדים את הסגנון הזה. פריז לדוגמה? האסוציאציות שלי הם : רחוב מרוצף אבנים, בתי קפה ופנסי רחוב …

4. הדגישו את המותג: חשוב מאוד להטמיע את המסר התדמיתי של החברה. השתמשו בגרפיקה, בטפטים מודפסים בהתאמה אישית, בשילוט ובשימוש בצבעי הלוגו. אל תחששו להיות נועזים. זה יבטא את החדשנות וייחוד החברה.

5.שימו לב לפרטים הקטנים: הוסיפו אביזרים לטאץ’ סופי, הם יתנו תחושה של מקום שוקק חיים בעל אופי ייחודי. צמחייה לדוגמה, מכניסה יופי ורעננות בעלויות נמוכות ומשפרת את איכות האוויר בחדרים. שלבו צבעוניות מפתיעה בקירות וברהיטים, אבל במתחם העבודה בחרו צבעים רגועים ושלווים.

6.תאורה טובה: שלבו מקורות אור מכיוונים שונים, לפינות העבודה-תאורה עוצמתית אך לא מסנוורת. אור לבן יעשה את העבודה מעל כל שולחן. ביתר האזורים נשתמש בגוון אור חם יותר. נאיר נישות, פרטי אומנות ופינות חשוכות מכיוונים שונים.

7.שתפו את העובדים: מומלץ לשתף אותם בעיצוב סביבת העבודה שלהם. כך ירגישו שייכות ולויאליות. צרו לדוגמה, אירוע חוויתי משותף בעזרת אומן כלשהו- מקבץ תמונות שלכם לקיר, ביום צילום מקצועי, ציור עם אמן גרפיטי, או בסדנה לחידוש רהיטים. כך תוסיפו גיבוש חברתי וגם מזכרת משותפת.

לסיכום: עסק מעוצב וממותג כראוי, ימשוך אל דלתותיו לקוחות רבים ויהווה בית מותאם לעובד בו!

המומחיות שלנו היא לתכנן את העיצוב הנכון והמרשים לכל בית עסק, שישקף את מטרותיו, ידגיש את הבידול וימתג את העסק, תוך כדי דיאלוג פתוח עם הלקוח.

בתכנון ועיצוב מדוייקים: בעזרת תכנון חלוקת המבנה, גרפיקה נכונה, בחירת ריהוט, תאורה מפתיעה, צבעוניות מעניינת ויעילה, אנו יוצרות מקום המעניק למותג החברה תדמית איתנה ומותאמת עם אוירה קסומה בחלל, לפי קונספט נבחר וייחודי לעסק.

בהשקעה, במקצועיות, ביצירתיות ובמסירות רבה, אנו מעניקות באופן מותאם וקשוב, עיצוב מתוכנן ומוקפד עד לפרטים הקטנים ליצירת אווירה וחוויה קסומים.

לכל שאלה ועניין, צרו קשר

אשמח לשבת אתכם, ללמוד על הפרוייקט ולהגשים לכם את החלומות