הום סטיילינג הוא הנגיעה הסופית של הבית/ החלל.

מדובר בהלבשה, בבחירת חומרים, משחקים בטקסטיל, ריהוט, חיפויים, צבעים, תאורה וקומפוזיציה, וכן שימוש באקססוריז ובאביזרים משלימים. לעיתים ההום סטיילינג משמש כמתיחת פנים לחלל ללא שיפוץ מבני על ידי העמדה נכונה של ריהוט ואביזרים.

פעמים רבות די בשינוי של מיקום רהיטים, או בהחלפתם כדי לחולל שינוי גדול, עד ליצירת חלל הרמוני נעים ויפה. לפעמים הסטיילינג, נוגע בכל האמור לעיל, אך מתייחס לכל עולמות הלייף סטייל כמו בעיצוב אירועים, באופנה ובהפקות למגזינים.

יותר מעשור אני מעצבת בתים, דירות, משרדים, חללים מסחריים ובתי ספר.

ויזואליות, פרקטיות, תכנון מדויק והתאמה ללקוח, הם אבני הדרך שמנחים אותי בעבודתי. המניע שלי הוא האתגרים המגוונים וחיפוש הבידול לכל פרויקט ופרויקט.

אחד משיאי הריגוש המקצועי שלי, בא לידי ביטוי בשלב הנראות, כלומר בשלב קבלת התוצאות בשטח, בשלב הסטיילינג. החיבור לכל אלה, התשוקה העצומה שבי ואהבת האסתטיקה, נבטו אצלי בילדות עם החיבור לעולם האמנות והציור. תחומים אלה באים לידי ביטוי בעבודה שלי.

בניגוד למומלץ בעולם השיווק, אני לא מתמקדת בנישה אחת של תחום העיצוב. מבחינתי אני הולכת עם הלב ועומדת במגוון האתגרים שתחומי העיצוב השונים מציעים לי.

עיצוב משרד, בית או אירוע, קוסמים לי באותה המידה ומאפשרים לי להיות דינמית ויצירתית יותר בכל פרויקט. כל פרויקט ואירוע מצריכים ממני למידה יסודית וספציפית וקשב מעמיק ללקוחות שלי. כל אחד מהם דורש ממני חשיבה מעמיקה ויצירתית.

בכולם אני נהנית לעשות שימוש בפריטים על-זמניים עם נטייה לקלאסיות, לחבר בין סגנונות ולהשתעשע במשחקי תאורה כאשר אני דואגת לעשות זאת בחדשנות ובנגיעות עדכניות.

כל עיצוב חלל הוא אירוע משמח, כל עיצוב אירוע שמח הוא עולם ומלואו.

לכל שאלה ועניין, צרו קשר

אשמח לשבת אתכם, ללמוד על הפרוייקט ולהגשים לכם את החלומות