הלנה גרוסמן

איך אסכם תקופה של חודשיים וחצי, שלפרקים נדמה היה שלא תסתיים לעולם? מלאת קירות שבורים, אבק וחול, קבלן שיפוצים… החלטות רבות שמשתנות מדי יום, חמי וחמותי שפתחו את ביתם עבורנו + חברים שלנו על ארבע (ולא בפעם הראשונה). מבחינתי זו הייתה חוויה אחרת, שונה, מצמיחה, מחדשת ובעיקר מהנה וכל זה בזכות מימי נורי, מעצבת פנים שהפכה את החלום למציאות. לאורך הדרך, מימי הפגינה מקצועיות רבה, יצירתיות, חוש טעם משובח, יכולת להכיל את השיגעונות שלי ואינטיליגנציה אינסופית. בזכותה הכרתי אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים שנתנו תחושה כי יש על מי לסמוך בשלווה וברוגע לאורך כל הפרוייקט.
מימי היקרה זכיתי בך.

טקדה ישראל בע"מ

לכבוד מימי נורי, ברצוננו להביע את תודתנו העמוקה והכנה על הליווי המקצועי והנעים שקיבלנו ממך. הלכת איתנו יד ביד, הרבה מעבר להגדרות היבשות של השירות. ידעת לקרוא את מחשבותינו, היית אדיבה ונעימה ובו ביחד אסרטיבית בדיוק במידה הרצויה.
מהסתכלות על התוצאה המוגמרת ברור לחלוטין שהיית הבחירה הכי נכונה ומתאימה ללוות אותנו בתכנון ועיצוב המשרדים. נשמח לשתף פעולה גם בפרוייקטים עתידיים.
בהערכה רבה.

סופי ותמיר לביא

כמה מילות תודה קצרות על העבודה הנהדרת שעשית עבורינו בשיפוץ הבית. שיפוץ תמיד הינו חוויה ואתגר לא פשוט עבור כל אחד ובייחוד עבורינו. התמודדות עם מכשולים, אנשי מקצוע, “הפתעות”, הוצאות וקבלת החלטות אינספור. היית שותפה ומדריכה לדרך והענקת הכוונה, ייעוץ ותמיכה. ידעת לאזן בין דרישות התקציב לשאיפות וחלומות. בזכות עין מקצועית ויחסי אנוש מעולים הגשמנו והגענו ליעד – והתמונות מדברות בעד עצמן.
אנו ממליצים החום לכל מי שעומד בפני שיפוץ להעזר בשירותיך.

פנינה זינגר

מימי היקרה והמקסימה. היה תענוג צרוף לעבוד איתך. את מוכשרת ומשקיענית בצורה קיצונית. השקעת את כל כולך. כל הפרטים קטנים כגדולים מתוכננים בקפידה. לקחת ארונות חשמל ישנים והפכת אותם לכניסה מרהיבה. לקחת קירות עירומים והפכת אותם לצבעוניים, מאירים ומזמינים. הנהלת הבניין הפכה את המשרד שלנו ל”משרד לדוגמא”. אנחנו מאושרים שבחרנו בך ומאחלים לך שנה מלאת פרויקטים מעניינים ומאתגרים.

משפחת עמרני

למימי היקרה, רצינו כבר המון זמן לשפץ את ביתנו, להוסיף לו חיים ואור. את היית בשבילנו שילוב של מקצועיות ונחמדות. ליווית אותנו מכל בחינה, תמיד היית זמינה ותמיד נעימה. הסתובבת איתנו שעות רבות ותמיד הפגנת סבלנות ואדיבות. גם שלא היית איתנו תמיד יכולנו להתייעץ. בכזאת פשטות ונעימות הצלחת להוציא מהבית שלנו את מה שרצינו. עם המון אהבה. הקשר בינינו לא נגמר – לא נוותר עלייך בכזאת קלות…

Gillian Flax Benatar

Mimi. It was really wonderful working with you – and a lot of fun too. One of your finest characteristics is that you listen to your client. Thanks you again for everything!

אורית שמואלי לוי

מימי, היה כיף גדול לעבוד מולך, היתה כימיה טובה מן הרגע הראשון, זרמת עם הרצונות והשינויים שלנו, הבנת מאוד מהר מה אנחנו רוצים לשדר, השקעת מחשבה והתמקדת גם בכל הפרטים הקטנים, נתת מעצמך המון והתוצאה מדהימה. אין ספק שכל מי שנכנס לחלל הזה אוהב אותו ואת מה שהוא משדר. תודה על הכל… באהבה!

ורד גרנבום

כרגע אני בעיצומה של בניית בית באלפי מנשה ומימי המעצבת מלווה אותי. הוא פשוט אלופה, חדה, מבריקה, מקצועית ויחסי אנוש מעולים. שווה כל שקל.

משפחת אלמוג

את מימי בחרנו במטרה לעצב מחדש את הקומה הראשונה בביתנו עם רעיונות חדשניים בשילוב סולידיים. מימי ליוותה אותנו משלב הרעיונות, דרך השרטוטים, בחירת המוצרים וסיום הפרוייקט. עם מימי אף ערכנו סיורים אצל ספקי החומר השונים – חומרי בנייה, תאורה, ריהוט ובזכות הכישרון, המקצועיות, אורך הרוח, הנעימות והניסיון הרב של מימי עמדנו במשימה.
מימי כיוונה אותנו למקומות הנכונים באיכויות הנדרשות ובסגנון העיצובי שרצינו. באמצעות מימי קיבלנו את ההחלטות העיצוביות הנכונות והמתאימות גם ממרחקים… בזכות מימי הקומה הראשונה כולל חדר השינה שלנו מעוצבים להפליא, נעימים ופונקציונליים.
המחמאות והפידבקים החיוביים שאנו מקבלים מאנשים על התוצאות הם אינסופיים ואנו ממליצים בחום רב.

רונית זהבי

מימי נורי ליוותה אותי בעיצוב ובהלבשת דירה חדשה שרכשתי. הידע הנרחב, החיוך שובה לב, הגישה החיובית, ההכלה לשגעונותיי, היכולת לשלב את הנכון עם השטויות שלי, המקצועיות,כל אלה ועוד… מימי נורי היוותה אור בחיי בתקופת הרכישה והשיפוץ. ממליצה בחום ובאהבה.

משרדנו נבחר למעצבים המומלצים

של מגזין Designer

משרדנו הינו בנבחרת המעצבים

של חברת RUGS שטיחים

לכל שאלה ועניין, צרו קשר

אשמח לשבת אתכם, ללמוד על הפרוייקט ולהגשים לכם את החלומות